Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

Нові послуги Управління адміністративних послуг – SMS-інформування та повідомлення на електронну пошту суб’єктам звернень

Для підвищення рівня комфортності та зручності під час отримання адміністративних послуг відвідувачів Управління адміністративних послуг (далі Управління) інформують про готовність видачі результату послуги шляхом SMS-повідомлення або повідомлення на електронну пошту.

З часу створення Управління ми почали видавати результати безпосередньо в Управлінні, а згодом проаналізувавши ресурси, які на це витрачаються, а також враховуючи те, що час нашого дзвінка не завжди був зручним для замовника послуги, та й розмови є як правило тривалими в часі і вартісними, ми прийняли рішення використовувати сервіс SMS-повідомлення на мобільний номер та повідомлення на електронну адресу, які заявники залишають адміністратору Управління під час реєстрації їх звернень. Тобто, ми зайвий раз не турбуємо замовника і раціональніше використовуємо наші ресурси,

Текст SMS-повідомлення: «Просимо отримати результат послуги., вул. Соборна, 16, тел.: (0382) 76-58-61».

У поштовому електронному повідомленні зазначається: «Хмельницька міська рада/Управління адміністративних послуг/Розгляд Вашого звернення, що має реєстарційний № хххх-хх, завершений. Ви можете отримати документи за адресою: вул. Соборна 16, згідно загальної черги відвідувачів».

Якщо ж заявник не залишив мобільного номеру телефону, а лише стаціонарний – працівник Управління, відповідальний за видачу результату, особисто зателефонує та повідомить про готовність відповіді.

Після отримання такого повідомлення заявнику необхідно звернутися за результатом адміністративної послуги в Управління адміістративних послуг (вул. Соборна, 16, понеділок-середа – з 9.00 до 16.00 години, четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця – з 9.00 до 16.00, субота – з 08.00 до 15.00), отримати талон електронної черги на послугу «Забрати готові документи». Необхідно мати при собі документ, що засвідчує особу або довіреність (у разі представлення інтересів заявника).