Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

Графік особистого прийому громадян

КЕРІВНИЦТВОМ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

прийоми відбуваються за адресою: вул. Гагаріна,18

Симчишин Олександр Сергійович

міський голова

Перша, третя п'ятниця від 10.00 до 13.00

Кривак Михайло Михайлович

секретар міської ради

Перший, третій вівторок від 10.00 до 13.00

Бондаренко Андрій Євгенович

заступник міського голови

Перший, третій понеділок від 15.00 до 18.00

Гончарук Володимир Володимирович

заступник міського голови

Четвертий понеділок від 15.00 до 18.00

Мельник Галина Леонтіївна

заступник міського голови

Друга п'ятниця від 10.00 до 13.00

Нестерук Анатолій Макарович

заступник міського голови

Перша, третя середа від 15.00 до 18.00

Сабій Юлія Сергіївна

керуючий справами виконавчого комітету

Другий вівторок від 15.00 до 18.00

 

КЕРІВНИКАМИ ВИКОНАВЧИХ ОРГАНІВ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ 

В УПРАВЛІННІ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ 
(прийоми відбуваються за адресою: вул.Соборна,16)

  

ПРАВОВА ДОПОМОГА

Демчук Лілія Григорівна - завідуюча юридичним відділом

1-а п'ятниця місяця від 15.00 до 17.00

Крамар Аліна Володимирівна - заступник завідуючої юридичним відділом   

3-я п'ятниця місяця від 15.00 до 17.00

Кучевська Ганна Володимирівна - заступник завідуючої юридичним відділом

2-а п'ятниця місяця від 15.00 до 17.00

Земельні відносини та архітектура

Чорнієвич Олександр Богданович - директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів

2-й, 4-й вівторок від 14.00 до 16.00

Пилипчук Захар Олександрович - в. о. начальника управління архітектури та містобудування департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів щочетверга         від  9.00 до 11.00
Кожемяко Леся Василівна - в. о. начальника управління земельних ресурсів та земельної рефори департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів 1-й, 3-й четвер місяця від 14.00 до 16,00

Данюкіна Юлія Володимирівна - заступник начальника управління земельних ресурсів та земельної рефори департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів

2-й,4-й четвер місяця від 14.00 до 16.00

Соціальний захист населення

Воронецький Слов'ян Ількович - начальник управління праці та соціального захисту населення

щосереди від 11.00 до 13.00

Погорілець Людмила Олександрівна - перший заступник начальника управління праці та соціального захисту населення

1-й, 3-й четвер від 11.00 до 13.00

Житлово-комунальне господарство

Новачок Василь Пилипович - начальник управління житлово-комунального господарства 2-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

Гурський Віталій Віталійович — заступник начальника управління житлово-комунального господарства з комунальних питань 

3-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

Путін Володимир Васильович — заступник начальника управління житлово-комунального господарства з житлових питань

1-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

Освіта

Миколаїв Роман Дмитрович - директор департамету освіти і науки

щочетверга від 09.00 до 11.00

Охорона здоров’я

Ткач Борис Васильович - начальник управління охорони здоров’я

2-й четвер місяця від 11.00 до 13.00

Гуляк Людмила Володимирівна - заступник начальника управління охорони здоров’я 

3-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

Слободяник Людмила Анатоліївна - заступник начальника управління охорони здоров’я 

1-й понеділок місяця від 11.00 до 13.00

Молодь та спорт, служба у справах дітей

Ремез Сергій Степанович- начальник управління молоді та спорту

останній четвер поточного місяця від 16.00 до 18.00

Дика Світлана Михайлівна - начальник служби у справах дітей

2-й вівторок місяця від 09.00 до 11.00

Сувілова Лариса Анатоліївна - заступник начальника служби у справах дітей

4-й вівторок місяця від 11.00 до 13.00

Інші керівники
виконавчих органів міської ради

Білоус Дмитро Дмитрович - начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і охорони праці 4-й четверг другого місяця квартала від 16.00 до 18.00

Трещов Мирослав Миколайович - начальник управління комунального майна

1-а, 3-я середа місяця від  09.00 до 11.00

Коростіль Анатолій Миколайович – завідуючий відділом обліку та розподілу житлової площі

щовівторка від 09.00 до 11.00

 Шепурев Сергій Валерій - заступник начальника управління транспорту та зв'язку

2-й, 4-й вівторок місяця від 16.00 до 18.00

Сідлецька Руслана Сигізмундівна - начальник управління торгівлі 

1-й, 3-й вівторок місяця від 14-00 до 16-00

Луков Олександр Васильович - начальник управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста 

2-а,4-а п'ятниця місяця від 10.00 до 12.00

Ромасюков Артем Євгенійович  - начальник управління культури і туризму     

1-а, 3-я середа  місяця від 11.00 до 13.00

Круч Олена Олександрівна - заступник завідуючого архівним відділом   

1-й понеділок місяця від 13.00 до 15.00

Гончар Сергій Костянтинович - в.о. начальника управління з питань реєстрації, начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 2-й, 4-й четвер від 14.00 до 16.00

 

 

Останнє оновлення: Понеділок, 12 червня 2017, 07:07

Перегляди: 279