Центр надання адміністративних послуг Хмельницької міської ради

Надання дозволу на вчинення правочинів стосовно майна дітей

Перелік документів:

 1. Заява кожного з батьків,опікунів,піклувальників дитини (представлення інтересів за довіреністю не допускається).
 2. Заява дитини, яка досягла 14 років.
 3. Заява кожного з співвласників житла (майна).
 4. Копія свідоцтва про народження дитини.
 5. Копія довідки про присвоєння дитині ідентифікаційного номеру.
 6. Копії паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера заявника, батьків або осіб, що їх замінюють відповідно до законодавства.
 7. Копія документа, що підтверджує право власності (користування) дитини на відчужуване майно (свідоцтво про право власності на житло, договір купівлі-продажу, договір міни, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину чи інше).
 8. Копія витягу з реєстру прав власності на нерухоме майно, виданий відповідно до законодавства, довідка з місця проживання, про склад сім'ї та реєстрацію або витяг з домової книги.
 9. Копія рішення про встановлення опіки над дитиною (для опікунів, піклувальників, якщо рішення прийняте не виконавчим комітетом Хмельницької міської ради).
 10. Копія рішення про встановлення опіки над майном дитини (для опікунів, піклувальників, якщо рішення прийняте не виконавчим комітетом Хмельницької міської ради).
 11. Копію свідоцтва про укладення або розірвання шлюбу між батьками дитини (у разі наявності).
 12. Копія документу, на житло, в якому мають намір оформити власність на ім‘я дитини (свідоцтво про право власності, договір купівлі-продажу, договір міни, договір дарування, свідоцтво про право на спадщину чи інше) для гарантування збереження права дитини на майно.
 13. Довідка управління (відділу) у справах громадянства, імміграції та реєстрації фізичних осіб за місцем реєстрації сім'ї (у разі виїзду сім'ї на постійне місце проживання за кордон).
 14. Копія нотаріально посвідченої довіреності на представлення інтересів (у разі звернення уповноваженого представника).

Пакет документів подається адміністратору ЦНАП.

Примітка: Для засвідчення копій документів адміністратором заявником надаються оригінали документів.

 

Термін, протягом якого надається послуга:

30 календарних днів     

 

Платність/Безоплатність:

Безоплатно

 

Результат надання послуги:

Рішення (витяг з рішення) виконавчого комітету

 

Інформаційна картка - завантажити